Let op betaal op tijd dan word het pas definitief want vol is vol

onder staande namen doen definitief mee

 

Peter de Jong T' Zand ford 4600 2.5
Joep Engel Oudkarspel deutz 5206 2.5
Sjoerd de Bos De Knipe same minitaurus 65 2.5
Jouke Bokma Espel mf 135 2.5
Daan Rolling Rotstergaast ford 3000 2.5
Hielke Haanstra Oudega swf deutz d5206 2.5
Harmen Kuipers Jonkersland fiat 450 2.5
Jouke Pieter Bakker Rotsterhaule inter 423 2.5
Idske Haarsma Oudemirdum ford 4000 2.5
Henri Driesen Sint Jantsklooster renault 461 2.5
Ezra Grobbe Zeewolde ford dexta 2.5
Tom Timmerman Blokzijl inter 423 2.5
Sjoerd de Vries De Knipe leyland 282 3.5
Peter de Jong T' Zand ford 4600 3.5
Mike Koppers Giethoorn fendt 105 3.5
Richard Petter Giethoorn oliver 784 3.5
Arnout Bouma Oudemirdum farmall bmd 3.5
Annelies Oenema Heerenveen inter 844S 3.5
Jouke Bokma Espel mf 575 3.5
Jelte Kuipers Bantega john deere 2250 3.5
Henriette Zuur Stroobos fiat 70-90 3.5
Lykele ter Schuur  Oudehorne john deere 2130 3.5
Elisa de Vries Elahuizen inter 844s 3.5
Sietze Durkstra De Knipe david brown 1412 3.5
Broer Burghgraef parrega fiat 800 3.5
Joep Engel Oudkarspel deutz 5206 3.5
Renzo Mendel Echtenerbrug inter 553 3.5
Durk Haarsma Oudemirdum ford 4000 3.5
Martijn Driesen Sint Jansklooster renault 651 3.5
Willemien Brinkhoff De Knipe belarus 800 3.5
Eelke van der Leij Terkaple john deere 2250 3.5
Rick Schilstra Balk leyland 285 3.5
Yvonnne van der Wal Scharsterbrug inter 744 3.5
Evert Nadema Sondel volvo bm t700 4.5
Henry Vledder Onna oliver 784 4.5
Hindrik Haanstra Oudega swf inter 946 4.5
Hedzer Stegenga Oudega swf steyr 1100 4.5
Joey Kiekebeld Oldekerk fiat 880 4.5
Douwe Thijs Rotsterhaule inter 845xl 4.5
Sjoerd-jan de Jong Heerenveen inter 844-s 4.5
Fokkejurjen Bergsma Elahuizen inter 844-s 4.5
Aldert Kuiper Echten  fendt 105ls 4.5
Lennart Kingma Ferwert deutz 8006 4.5
Bart Westgeest hHutigehage new holland TL90A 4.5
Ruud vd Berg Steenwijk case a85 4.5
Joran Rijpkema kKinre inter 856XL 4.5
Yme Jonkman Haskerdijken valmet 705 4.5
Merino Mendel Echtenerbrug inter 844 4.5
Jouke Bosgraaf Walterswald inter 946 4.5
Sydo Breimer Doniaga Case ih 856XL plus 4.5
Arthur Veldman Obdam ford 7000 4.5
Pieter Bruinsma Oudemirdum inter 1046 4.5
Stepahan Koops Appelscha mf 1104 4.5
Jurrian de Lange Staphorst renault 90-34 TX 4.5
Jeroen Hof Oldemarrkt fendt 612s 5.5
Gerdjan van de Bles Kuinre inter 956XL 5.5
Kelvin Bovenkamp Tjalleberd volvo bm 800 5.5
Robin Visser Joure valmet 903 5.5
Stefan Wolthoff Nijeholtpade inter 1046 5.5
Wiegerhendrik v/d Wal Molkwerum Inter 1246 5.5
Martin Verschoor T' Zand fiat 1300dt super 5.5
Klaas de Boer Rotsterhaule fendt 412 5.5
Jarno Veenhouwer Spanga valtra 8150 5.5
Rudolf Akkerman Rohel mf 5445 5.5
Mark Nap Emmeloord fiat 980 DT  5.5
Jelte Bakker Terkaple deutz 6.07 5.5
Hendrik Brouwer Boelenslaan Inter 1246 5.5
Martijn Driesen Sint Jansklooster renault 981 5.5
Catharinus Bruinsma Sondel inter 1046 5.5
Pieter v/d Meer Oldelamer MF 5470 5.5
Bennie van Beenen Warns MF 1130 5.5
D.T Bakker ??????? inter 845xl 5.5
Koen Nap emmeloord fiat 1000 dt super 7.0
Mark Nap nijeholtpade fiat 980 DT super 7.0
Mick Tinga  Bant case 1455 7.0
Matthijs Schoonhoven nijeholtwolde fendt 516 7.0
Jouke Bokma Espel MF 1200 7.0
Hindrik Haanstra oudega swf Case ih 1455XL 7.0
Hendrik ter Schuur  jubbega case 1455 7.0
Mark de Jong munnekeburen fendt 614 7.0
Stepahan Koops appelscha mf 3655 7.0
Marjon de Leede bantega fendt 614 7.0
Ruud vd Berg  Steenwijk john deere 6090m 7.0
Ronald Pit basse MF 7465 7.0
Jelmer van der Wal it heidenskip case Agriking 1370 7.0
Eelke Idsardi de westereen new holland m135 7.0
Gatze Bakker Gaastmeer inter 1066 7.0
Johan van Netten Gaastmeer fiat 160 90 td 7.0
Jetze Dijkstra warns ford 9600 7.0
Jelle Sjoerd Wiersma oudemirdum case 1455XL 9.0
Mick Tinga  Bant case 1455 9.0
Team Brinkhoff de knipe case magnum 9.0
Thomas Thomas wolvega mf 6485 9.0
Henk Hoekstra munnekeburen fendt 916 9.0
Jan van der Zijl Nijeholtpade fendt 820 9.0
Ewald Aalbers dieverbrug fendt 612lsa 9.0
Marc van der Molen bantega fendt 614lsa turbomatik e 9.0
Ruud vd Berg Steenwijk john deere 6090m 9.0
Ronald Pit basse mF 7465 9.0
Sietse Voolstra oudemirdum fendt 818 turboshift 9.0
Jarno Crommentuijn creil valtra 8450 9.0
Simon van Netten Gaastmeer fiat 160 90 td 9.0
Stefan van der Ende Rotsterhaule new holland T7 250 9.0
Arend ter Heide Nijetrijne ihc 844 hs 3.5
Luut van Loo doezum valmet 605 hs 3.5
Amber van Gosliga ypecolsga Leyland 384 hs 3.5
Sam Remmelink roden mf 8140 hs 5.5
Bein Kamminga augustinusga john deere 4040 hs 5.5
Rook Pijpleiding sint jansklooster inter 966 hs 5.5
Yvonne Beintema haulerwijk volvo bm 810 hs 5.5
Durk Roel Wildschut hemelum john deere 4240s hs 7.0
Henry Bijsterbosch hemelum mf 2745 hs 7.0
Francisca Talens Nijetrijne ihc 844 s 3.5
Nynke Bijsterbosch hemelum Gewoanblauw Ford 9600 s 4.5
Hendrik Talma Stroobos renault 1451-4 s 4.5
Hendrik Talma Stroobos renault 1451-4 s 5,5

 

standaard klasse opgave

Defenitief 

 

   Zaterdag 2,5 Ton  12  12  
   Zaterdag 3,5 Ton  vol

 21

 
   Zaterdag 4,5 Ton  vol  21  
   Zaterdag 5,5 Ton  18  18  
   Zaterdag 7,0 Ton  17  17  
    Zaterdag 9,0 Ton  14  14  
Hobbysport Klasse      
   Zaterdag 3,5 Ton 3  3  
   Zaterdag 5,5 Ton 4  4  
   Zaterdag 7,0 Ton 2  2  
Sport Klasse      
   Zaterdag 2,5 Ton      
   Zaterdag 3,5 Ton 1  1  
   Zaterdag 4,5 Ton 2  2  
   Zaterdag 5,5 Ton  1 1  
Supersport Klasse      
   Zaterdag 3,6 Ton      
Oldstock Klasse      
   Zaterdag 1450kg      
Vrijdagavond      1850kg      
Totaal   116 116  
Regio klasse vrijdagavond

 1

 1